یکی از بهترین راه نجات از فتنه های آخرالزمان پناه به  قرآن کریم است . قرآن کریم میفرماید:

وَ لَنْ تَرْضی عَنْکَ الْیهُودُ وَ لاَ النَّصاری حَتّی تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَی اللّهِ هُوَ الْهُدی؛ بقره/120

هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، تا ( به طور کامل، تسلیم خواسته های آنها شوی و ) از ایین ( تحریف یافته ) آنان، پیروی کنی. بگو ( ای پیامبر ): « هدایت الهی ، تنها هدایت است».
یهودی و مسیحی از تو راضی نخواهند بود مگر اینکه تسلیم خواسته های آنان شوی . حالا این قدر دشمنی غرب و آمریکا را بهتر متوجه میشوید . این آیه قرآن یک نشانه است برای کسانی که با وجدان خویش دنبال قرآن و حقیقت هستند . با این آیه قرآن حالا میتوان فهمید چه کسانی راه حق را می پیمایند و چه کسانی که از راه حق خارج شده اند . حالا میشود فهمید چرا رهبر معظم انقلاب پیوسته روی دشمنی غرب و آمریکا و جنگ نرم آنها علیه اسلام سخن میگویند . این گونه آیات که از دشمنی یهود و مسیحی خبر میدهند زیاد اند و روایات بسیاری نیز  دلالت بر این موضوع دارد . حتی احادیث بسیاری میگویند آخرین فتنه ها در آخرالزمان علیه اسلام و مومنین همین گروه ها ایجاد خواهند کرد. پس بنگریم که کسی در راه حق است که نسبت به جنگ  یهود و نصاری بیدار تر است . و چرا از برخی گروه ها انگلیس و اسرائیل و رسانه های فراگیر آنها حمایت میکند . قرآن پیش ماست باید بخوانیم و بفهمیم . شاید پند پذیر باشیم . 

برچسب ها :
بصیرت ,  بصیرت سیاسی ,  فتنه های آخرالزمان ,  انقلاب اسلامی ,  یهود و نصاری ,  دشمنی یهود و نصاری با اسلام ,  یهودیت ,