پیامبر اکرم :هر كس از شما منكرى ببیند باید با دست و اگر نتوانست با زبان و اگر نتوانست با قلبش آن را تغییر دهد، كه پائین‏ترین درجه ایمان همین (تغییر قلبى) است. نهج الفصاحه

با مطالعاتی در زمینه آخرالزمان داشتم میدانم که اوضاع آخرالزمان بسیار ناصواب خواهد بود. آیت الله بهجت : در آخرالزمان اکثریت اهل ایمان از مسیر ایمان خارج خواهند شد. ظهر الفساد فی البر و البحر///// ظلم و فساد دریا و خشکی را خواهد گرفت . مومنین خوار و ظالمین و کفار ارجمند میشوند .

 امرکننده به گناه گرامی و امر کننده به خیر پست خواهد شد . ولی هر چه باشد امر به معروف واجب است و مومنین اندک آخرالزمانند که با زمینه سازی ظهور مهدی عج را تعجیل بخشیده و جهان را پر از حق و اسلام خواهند کرد . هشدار ها را باید جدی گرفت . به زودی زمانی که امتحان الهی پایان یابد و منافق از مومن شناخته شود وعده و عذاب الهی حتمی خواهد بود . 


سینما جایگاه ممتازی است که میتواند اثر گذار باشد و روح انسان ها را به سوی خدا و ائمه سوق دهد و بتواند دنیا وآخرت انسان را بسازد ولی متاسفانه اکنون جایگاه سینمای ما همزمان با سینمای هالیوود یهودی جایگاه غفلت ها و فراموشی از خدا شده است . بازیگران ما نیز درست است بین آنان افراد متقی هم وجود دارد ولی اکثریت آنان از ارزش ها و الهیات دور گشته است . راه انسان های مومن در طول تاریخ راه انبیا است و آنان سعی میکنند خلیفه خدا باشند و مطیع او گردند و فرمان های او را گوشزد نمایند . متاسفانه در دولت اعتدال این گمراهی افزایش یافته و افراد گمراه و خائن به اسلام  با نفس راحت و خیالی آسوده کار میکنند . فیلم ها گاها آنقدر زشت و بد است که انسان با شرف خجالت میکشد حرف ها و شوخی ها و سخنان گمراه کننده آنان را بشنود . متاسفانه سینمای ایران اسلامی دچار تزلزل شده و مکر های شیطان بزرگ با تهاجم شدید فرهنگی در آنان اثر گذار شده است .متاسفانه در این بین صداوسیما نیز مقصر است .در این سینما روح متعالی انسان گم شده و ملاک دنیا گشته است. چند سوال اساسی در این باره که  وضیعیت را روشن میکند:

1-مضمون فیلم های ما چیست ؟

2- در فیلم های ایران احکام الهی رعایت میشود؟

3- اهالی سینما خودشان اهل تقوی هستند؟

وظیفه مومنان گفتن است اگر شنونده ای باشد.باشد که به خود آیند در زمانی که دیر نشده است .

و یک سخن با کسانی که از اسلام جدا شده و علیه احکام آن کار میکنند . 

«...و کسانى که کفر ورزیدند، جامه‌هایى از آتش برایشان بریده شده است [و] از بالاى سرشان آب جوشان ریخته می‌شود».حج، 19. «فَالَّذینَ کَفَرُوا قُطِّعَتْ لَهُمْ ثِیابٌ مِنْ نارٍ یُصَبُّ مِنْ فَوْقِ رُؤُسِهِمُ الْحَمیمُ».


برچسب ها :
سینمای ایران ,  امربه معروف ,