آیا ما واقعا دشمن داریم؟ آیا دشمن توهم توطئه است؟ چرا باید ما دشمن داشته باشیم؟ آیا خدا صریحا گفته که دشمن شما کیست؟آیا آیه ای در این زمینه وجود دارد؟
در طول تاریخ هر پیامبری دشمنانی از انس و جن داشت و پیوسته با او در جنگ بودند. حضرت نوح را سنگ میزدند و حضرت ابراهیم را در آتش انداختند . حضرت عیسی را به صلیب کشیدند.حضرت یحیی را سر بریدند و همه ائمه ما را شهید نمودند. پیوسته در طول تاریخ نبرد حق و باطل بر قرار است . عده ای حقند و عده ای باطل . جنگ سختی میان آنان وجود دارد. رهبری جریان باطل پیوسته با ابلیس جنی بوده است یا مستقیم (فراماسونری) یا غیرمستقیم (افراد کافر و گمراه) . اسلام به عنوان دینی که با ظهور حضرت مهدی فاتح جهان خواهد بود و بشریت را به تکامل معنوی خواهند رساند دارای دشمنان قلدر و قدرتمندی است .
آیاتی از قرآن دلیل و شاهد دشمنی است . اگر بخوانیم دشمنان را خواهیم شناخت. اگر به قرآن ایمان داریم؟


سوره مبارکه البقرة آیه ۱۲۰
وَلَن تَرضىٰ عَنكَ الیَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم ۗ قُل إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الهُدىٰ ۗ وَلَئِنِ اتَّبَعتَ أَهواءَهُم بَعدَ الَّذی جاءَكَ مِنَ العِلمِ ۙ ما لَكَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلِیٍّ وَلا نَصیرٍ﴿۱۲۰﴾

هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.


بیهوده نیست که این همه هجمه علیه اسلام و مسلمین و تشیع و مومنین است . دشمانی قدرتمند چون یهود و مسیح (گروه های شیطانی یهودیت و مسیحیت) به گفته قرآن دشمن ما هستند که تا ظهور و حتی کمی بعد تر از ظهور به هجمه ها علیه اسلام ادامه خواهند داد . ولی به حول و قوه الهی بعد از حکومت صاحب الزمان عج و تسلط او بر جهان نابود شده و شکست سختی خواهند خورد.

امروزه مصداق بارز دشمن به گفته قرآن یهود و مسیح شیطانی است که منحرف شده و تحریف گشته اند . مهم ترین آنان آمریکا و اسرائیل است که  اصول ادیئولوژیکی آنان فراماسونری و کابالا است .برای اطلاع بیشتر راجع فراماسونری و کابالا اینجا کلیک کنید.

کدام اسلام حق است ؟ 
اسلام مهدوی و صاحب الزمانی مورد نظر خداست که باید همواره مورد تهاجم دشمنان خداست. ولی اسلام وهابی و ناصبی که خود اسیر دست شیاطین است هرگز حق نیست چون کار از پایه خراب است و آنان از ولایت امیر المومنین به دورند.به همین دلیل دست آنان و دشمنان در دست یکدیگر است. اسلامی که اسیر دست شیاطین باشد و با آنان در اهداف شیطانی همکاری کند همان دین تحریف شده است که نوکر مستکبرین است.
عربستان سعودی مصداق بارز اسلام تحریف شده است از یک طرف پرورش دهنده تروریست تکفیری است و از یک طرف اسیر و نوکر آمریکاست. از یک طرف از ظالم ترین حکومت های دنیاست که در آن با شمشیر سر میزنند و در یمن کودکان را به خاک و خون میکشند و از طرف دیگر مورد تایید حقوق بشر آمریکایی هستند . عجیب تر اینکه با پرداخت رشوه در سازمان ملل جزو دبیران حققو بشر میشوند.
برچسب ها :
دشمن شناسی ,  بصیرت ,  آمریکا ,  اسرائیل ,