علت دشمنی آمریکا با ما چیست؟ آیا دشمنی آمریکا توهم توطه است؟چرا باید با آمریکا دشمن باشیم؟چرا برجام از طرف آمریکا اجرایی نشد؟ دین دولت آمریکا چیست؟

بسیاری بر این باور بودند و هستند که آمریکا دوست و محترم و قابل اعتماد است. و بر این باور بودند با امضای تفاهم نامه و برجام آمریکا دست از فتنه و دشمنی برداشته و به دوستان داخلی خودش خیر خواهد رساند. با گذشت زمان و اجرایی شدن برجام همه ی این خیالات خوش بر باد رفت . رفتار آمریکا هیچ گونه تغییری نکرد و بد تر هم شد در حالی که ایرانی خوش بین تمام اقدامات قول داده شده خود من جمله بتن ریزی آب سنگین اراک را انجام دادند. آمریکایی تحریم ها را لغو نکردند و در پشت پرده ماجراجویی های دیگری را نیز دنبال کردند از جمله قضیه موشکی ایران . چگونه میشود دولتی برای دفاع از خود موشک نداشته باشد. به جز دو بانک کوچک آلمانی و چندی بانک های بزرگ با ایران همکاری نمیکنند به خاطر ترس و هشدار و تحریم آمریکا.رفتار آمریکا نشان داد دشمنی او چیزی جز بمب هسته ای است؟
امروز به سادگی قابل تشخیص است که خیالات خوش بینانه به آمریکا و وعده و وعید های غلط برجامی درست نبودند و حتی خود آقایلن نیز معترفند . روزی طرفداران برجام وغرب میگفتند مشکلات اقتصادی با برجام حل خوادشد شد حتی مشکلات اقتصادی . امروز میگویند برجام معجزه نبود و نیست مردم منتظر معجزه نداشته باشند . مصدق خود زمانی به آمریکا اعتماد کرد ولی با حیله و فتنه پشت برده آمریکا نابود شد.                                                                                                                            مشکل ما با آمریکا چیست؟                                                                                  مشکل ما با آمریکا مشکل دینی است . شاید تعجب کنید ولی آمریکا از فرامین و عقایدی پیروی میگند که کاملا مخالف عقاید مهدوی ماست. این کشور بر اساس فرامین فراماسونی تشکیل شد. یهودیان ماسون شده نقش ویژه ای در تاسیس این کشور داشتند و دارند. پشت پرده آمریکا ماسون مولتی میلیارد معتقدی قرار دارند که بر اساس حمایت و ثروت و قدرت آنان فردی رییس جمهور میشود . رییس جمهور آمریکا فردی قطعا ماسون است و اگر نباشد قطعا ترور خواهد شد مانند جان اف کندی رییس جمهور غیر ماسون آمریکا که میخواست کشور را جدا از سیاست های شیطانی اداره کند. اگر به دلار آمریکا خوب بنگیرید نشانه های شیطان پرستی را روی آن به درستی خواهید دانست . هنگامی که بنیان گذاران آمریکا در کنار صخره های پلیموث پیاده شدند با خودشان اصول فراماسونری اروپا را هم آوردند.نخستین رییس جمهور آمریکا جرج واشنگتن که رییس انقلاب آمریکا نیز بود از شناخته شده و بزرگ ترین ماسون هاست.ماسون ها دنبال امپراطوری بوند تا بر جهان بر اساس آموزه کابالا و شیطانی خود حکومت کنند . بعد از بریتانیا دنبال ساختن کشوری قدرتمند تر به نام آمریکا بوند.
برای اطلاع بیشتر در گوگل(راز دلار رایفی پور را جستجو کنید) 


فراماسونی چیست؟
فراماسونی یک دین مخفی و سری شیطانی است که با ترکیب یهودیت با آموزه های جادوگری گذشتگان در زمان فراعنه مصر بوجود آمد. در زمان جنگ های صلیبی بین غرب و مسلمین . در جنگ غرب و مسلمین در قدس عده ای از سربازان یهودی در قدس معبد  سلیمان  را کشف کرده و در آن راز و کتب مخفی شیطان پرستی و جادو گری را کشف کردند و آن را به طوری مخفی و نسل به نسل و به صورت تشکیلاتی ادامه دادند . این گروه رفته رفته قدرتمند شد و نخستین بانک توسط آنان ایجاد شد. این گروه دانشمندان و افراد پر نفوذ را جذب میکرد . بسیاری از دانشمندان چون داوینچی و الکساندر فیلیمینگ کاشفرپلی سیلین و ادوارد جنر کاشف واکسن آبله و بسیاری دیگر از دانشمندان چون انیشتین که اسنادی از آنان در عضویت لوژهای فراماسونری موجود است . فراماسونری در تلاش است تا حکومت لوسیفر یا همان ابلیس یا شیطان را بر جهان هموار کند تا جهان شکوفا گردد.


ایران و حکومت ایران

در طبق روایات ایرانیان زمینه ساز ظهورند و اندکی قبل ظهور حکومت زمینه ساز در ایران شکل خواهد گرفت . حکومت و ملت مهدوی که در تلاش است مهدی موعود را بر مسند قدرت نشاند اصلی دشمن فراماسون ها یا همان قدرت های غربی است.
برچسب ها :
آمریکا ,  برجام ,  فرجام برجام ,  علت دشمنی آمریکا با ما ,